Uważasz, że pasujesz do naszego zespołu? Chcesz z nami współpracować? Przekonaj nas do tego. Zgłoś swoją kandydaturę na dowolne stanowisko!

CHP System Sales Engineer

Eneria Sp. z o.o. to wyłączny przedstawiciel koncernu CATERPILLAR w Polsce, w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Obecnie do Działu Kogeneracji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zobacz ogłoszenie jako plik pdf >>

Inżynier Sprzedaży Układów Kogeneracyjnych

Miejsce pracy: Izabelin-Dziekanówek woj. mazowieckie

OPIS STANOWISKA:

  • sprzedaż układów kogeneracyjnych opartych o silniki Caterpillar,
  • aktywne poszukiwanie klientów, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów,
  • analiza dokumentacji projektowej i dokumentacji przetargowej dla układów kogeneracyjnych,
  • analiza potrzeb klientów i uzgadnianie optymalnych rozwiązań z działem technicznym,
  • przygotowywanie ofert handlowych, wycen, analiz technicznych i ofert przetargowych,
  • realizacja planów sprzedaży.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu energetyki, elektryki, mechaniki etc.,
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B produktów z branży technicznej, inżynieryjnej lub pokrewnych mile widziane,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • jęz. angielski na poziomie komunikatywnym
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • znajomości programu AutoCad oraz umiejętność czytania schematów (ciepło, energia elektryczna)
  • zdolność planowania i organizowania pracy,

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, smartfon
  • bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie urlopu, kartę multisport, dofinansowanie obiadów
  • szkolenia branżowe i językowe
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku: Aplikuj Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że Eneria sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Administratorem danych osobowych jest Eneria Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Modlińska 11, Izabelin-Dziekanówek, 05-092 Łomianki („Administrator”): Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) RODO oraz dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy Monnoyeur i Caterpillar, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy rekrutacyjne. Administrator zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Przekazanie następuje w związku z art. 46 ust. 2 lit. c) RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesłał(a) Pani/Pan swoje cv, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych – przez okres 2 lat od przesłania cv. Przysługuje Pani/Panu prawo do: – żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, – cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, – wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym; Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Thank you for your interest in applying with our company. Please use the Application Form. Please also see the vacancies at Bergerat Monnoyeur and other Monnoyeur Group companies.

Contact us

Privacy policy

The personal data collected via the www.dev.eneria.lama-projekty.pl website (hereinafter referred to as “the Website”) will be processed by Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o., the data controller, for the purpose of handling your inquiry. Information marked with an asterisk is required.

According to the applicable personal data protection regulations, you have the right:
– of access to your personal data (and) of rectification, erasure and portability of your personal data;

– to request restriction of processing of your personal data and to object to processing of your personal data.

At any time you may withdraw your consent to the processing of your personal data. To do this, please send an e-mail to aktualizacja.rezygnacja@dev.eneria.lama-projekty.pl.

You have also the right to lodge a complaint with a regulatory body, such as the President of the Personal Data Protection Office, if the applicable personal data protection regulations are violated.  To obtain more detailed information on data processing, read our Privacy policy.

Send