Napisz do nas

Polityka ochrony prywatności

Administratorem Twoich danych jest Eneria Sp. z o.o. z siedzibą w Izabelinie-Dziekanówku Modlińska 11, 05-092 Łomianki („Administrator”). Przetwarzamy Twoje dane osobowe wyłącznie w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi przesyłanego zapytania. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych możesz przeczytać TUTAJ.

Uważasz, że pasujesz do naszego zespołu? Chcesz z nami współpracować? Przekonaj nas do tego. Zgłoś swoją kandydaturę na dowolne stanowisko! Aktualnie posiadamy następujące oferty pracy:

Inżynier Sprzedaży Układów Kogeneracyjnych

Eneria Sp. z o.o. to wyłączny przedstawiciel koncernu CATERPILLAR w Polsce, w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Obecnie do Działu Kogeneracji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zobacz ogłoszenie jako plik pdf >>

Miejsce pracy: Izabelin-Dziekanówek woj. mazowieckie

OPIS STANOWISKA:

  • sprzedaż układów kogeneracyjnych opartych o silniki Caterpillar,
  • aktywne poszukiwanie klientów, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów,
  • analiza dokumentacji projektowej i dokumentacji przetargowej dla układów kogeneracyjnych,
  • analiza potrzeb klientów i uzgadnianie optymalnych rozwiązań z działem technicznym,
  • przygotowywanie ofert handlowych, wycen, analiz technicznych i ofert przetargowych,
  • realizacja planów sprzedaży.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu energetyki, elektryki, mechaniki etc.,
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B produktów z branży technicznej, inżynieryjnej lub pokrewnych mile widziane,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • jęz. angielski na poziomie komunikatywnym
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • znajomości programu AutoCad oraz umiejętność czytania schematów (ciepło, energia elektryczna)
  • zdolność planowania i organizowania pracy,

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, smartfon
  • bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie urlopu, kartę multisport, dofinansowanie obiadów
  • szkolenia branżowe i językowe
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku: Aplikuj Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że Eneria sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Administratorem danych osobowych jest Eneria Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Modlińska 11, Izabelin-Dziekanówek, 05-092 Łomianki („Administrator”): Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) RODO oraz dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy Monnoyeur i Caterpillar, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy rekrutacyjne. Administrator zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Przekazanie następuje w związku z art. 46 ust. 2 lit. c) RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesłał(a) Pani/Pan swoje cv, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych – przez okres 2 lat od przesłania cv. Przysługuje Pani/Panu prawo do: – żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, – cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, – wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym; Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Dziękujemy za zainteresowanie podjęciem pracy w naszej firmie. Prosimy o skorzystanie z Formularza zgłoszeniowego. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertami pracy w firmie Bergerat Monnoyeur oraz w pozostałych spółkach należących do Grupy Monnoyeur.

Nie znalazłeś oferty pracy na interesujące Cię stanowisko? Zostaw nam swoje CV.
Przejdź do aplikacji spontanicznej i uzupełnij formularz rekrutacyjny.